“Tajniacy gra” to ciekawa i wciągająca gra, która pozwala na wcielenie się w rolę tajnego agenta. Zadaniem graczy jest odnalezienie skarbu, który ukrył się w jednym z pomieszczeń. Aby go odnaleźć, muszą oni rozwiązać szereg zagadek i rzucić się w wir akcji.

“Tajniacy gra” to świetna zabawa dla całej rodziny. Wcielamy się tu w role tajnych agentów, którzy muszą odnaleźć ukryty skarb. Aby go zdobyć, musimy rozwiązać szereg ciekawych zagadek i rzucić się w akcję!

Prosty i szybki przewodnik

Jak grać w Tajniaków? Zawiera się w tym więcej niż myślisz!

Tajniacy – zasady gry, które musisz poznać!

Zasady gry w Tajniaków są bardzo proste. Możesz grać sam lub z przyjaciółmi. W grze jest 10 tajnych kart, które musisz odnaleźć. Jest też 1 karta Super Tajniaka, którą można zdobyć tylko poprzez udaną rozgrywkę. Aby wygrać, musisz mieć więcej punktów niż przeciwnicy po 10 rundach gry.

W każdej rundzie gracze otrzymują 3 karty. Następnie gracze mogą wymieniać dowolnie swoje karty z innymi graczami lub zostawić je tak jak są. Kiedy wszyscy gracze się zdecydują, rozpoczyna się licytacja. Podczas licytacji gracze mogą sprzedawać swoje karty innym graczom lub je oddać, jeśli uznają, że nie mają żadnej wartości. Kiedy licytacja się skończy, rozdaje się nagrody i punkty według poniższych reguł:

  • Gracze otrzymujemy 1 punkt za każdą posiadaną kartę Super Tajniaka.
  • Gracze otrzymujemy 2 punkty za każdego Tajniaka, którego posiadamy więcej niż inni gracze (np., jeśli mamy 3 Tajniaki, a inni maja po 2, to dostaniemy 6 punktów).
  • Gracze otrzymujemy 1 punkt bonusowy za każdego Tajniaka, którego posaidamy wiacej niù przed ropoczaesiem licytocji (np., jeeli mamy 3 Tainaki na starcie rundy i nikogo nie sprzedaliùmy/oddaliùmy im podczas licytaji to dostaniemy 9 pukntòw).