Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne Rodziców dzieci, które będą uczęszczać do naszej placówki w roku szkolnym 2018/2019.

Spotkanie odbędzie się 16.08.2018 (czwartek) o godzinie 16:00 w budynku przedszkola.

Dyrektor Przedszkola w Korzennej

Zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018

Zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 Dnia 22 czerwca odbyło się zakończenie roku przedszkolnego, nasza dziesięciomiesięczna podróż edukacyjna powoli dobiega końca. Uczestnicząc we mszy św. podziękowaliśmy za bezpiecznie miniony rok, następnie przeszliśmy do przedszkola, aby po raz ostatni spotkać się z dziećmi, które po wakacjach rozpoczną dalszą edukację w innym miejscu.

Starszaki opuszczające już mury naszego przedszkola otrzymały dyplomy ukończenia. Rodzice, przy wspólnym stole, wspominali miniony rok. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Więcej artykułów…