Święto Rodziny

Święto Rodziny

13 czerwca 2019 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej obyła się uroczystość z okazji Święta Rodziny. Na tę wyjątkową akademię licznie przybyli najważniejsi gości - rodzice. Wśród gości był obecny Pan Leszek Skowron - Wójt Gminy Korzenna, przewodniczący rady gminy Pan Szymon Semla. Podczas uroczystości powiązane zostały ze sobą dwa święta - Dzień Matki, Dzień Ojca. Święto Rodziny zainagurowała Pani Dyrektor Agnieszka Semla, która serdecznie powitała gości i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Dzieci w sposób szczególny uczciły tę uroczystość przygotowanymi występami artystycznymi, prezentując tym samym swoje umiejętności i włożony wkład pracy swoich wychowawców. Słoneczna pogoda sprzyjała zabawą na zewnątrz przy dmuchanym zamku, z cukrową watą i animatorkami.

Galeria zdjęć: zobacz